Case Studies

Przeczytaj ciekawe przypadki realizacji ankiet i dowiedz się, jak osiągnąć sukces przy wykorzystaniu ankiet online.

Alior Bank

Przy użyciu ankiet online Alior Bank staje się miejscem, w którym chce się pracować, jednocześnie wspierając inicjatywy proekologiczne.

Pobierz Case Study

Fitness Catering

Przy wykorzystaniu ankiet online firma na bieżąco, w sposób ciągły monitoruje nie tylko satysfakcję klienta, ale i oczekiwania rynku oraz odpowiednio na nie reaguje.

Pobierz Case Study

Santander

Przy wykorzystaniu ankiet online i zebranych w nich opinii Santander Bank Polska realizuje swoją misję zostania najlepszym bankiem detalicznym i biznesowym w kraju.

Pobierz Case Study

Eurobank

Sami mówią o sobie: Przyjazność i dostępność są zapisane w naszym DNA. To dla nas ważne, abyś jako klient na każdym etapie kontaktu wiedział czego możesz oczekiwać i miał pełen dostęp do wiedzy.

Pobierz Case Study

Link4

Pionier ubezpieczeń direct przenosi badania satysfakcji na platformę Webankieta, aby zmniejszyć ich koszt i szybciej pozyskiwać indywidualne opinie klientów.

Pobierz Case Study

Medicover Polska

Medicover Polska, lider jakości na rynku prywatnej opieki zdrowotnej, wprowadziła NPS jako standard w organizacji. W ten sposób wskaźnik stał się kluczowym wyznacznikiem jakości w firmie.

Pobierz Case Study

Telepizza

Dzięki badaniu satysfakcji międzynarodowa sieć pizzerii dba o właściwą temperaturę relacji z klientami zamawiającymi pizzę z dostawą , potwierdza strategię marketingową i kierunki rozwoju oferty produktowej.

Pobierz Case Study

Coders Lab

Dzięki testom wiedzy największa w Polsce szkoła programowania Coders Lab dokonuje wstępnej selekcji kandydatów chcących wziąć udział w kursie. Pozwala on szybko sprawdzić umiejętności językowe i umiejętność logicznego myślenia kandydatów.

Pobierz Case Study

CodiLime

Satysfakcja zatrudnionych osób zawsze była istotnym wyróżnikiem polityki personalnej CodiLime, dlatego dział HR potrzebował systemowo uzyskać od pracowników informacje zwrotne.

Pobierz Case Study

BS4

Wykorzystując ankiety internetowe BS4 - producent autorskiego oprogramowania CRM wspierającego zarządzanie procesami biznesowymi, dokumentami oraz workflow – przeprowadza badania internetowe kierowane do obecnych oraz potencjalnych klientów.

Pobierz Case Study

ORLIŃSCY

Dla rodzinnej firmy z branży optycznej zawsze ważna była troska o doskonałą obsługę klienta. Dzięki wprowadzeniu badania NPS, obsługa salonów zyskała wskaźniki KPI (Key Performance Indicators) spójne z misją firmy.

Pobierz Case Study

Lunchroom.pl

W 2016 roku rozwijający się startup przekroczył poziom 3000 zamawianych posiłków miesięcznie, co wiązało się z rosnącymi kosztami obsługi klienta.


Pobierz Case Study

PERSO.IN

Celem PERSO.IN®, jako nowej firmy, było zapoznanie się z branżą. Wyzwaniem okazało się zdobycie wiedzy na temat środowiska trenerów, coachów i doradców kariery.

Pobierz Case Study
Z Webankiety korzystają: